Tohle je blog kde budu psát o bubenících z různých známých rockových kapel. Postupně sem také budu umistovat texty písní (hlavně od beatles) budu se snažit přikládat i noty na bicí a vide s lekcemi na bicí. Podle tohoto jste taky mohli zjistit něco o mě. jakýpak je můj oblíbený hudební nástroj?

Jsou tu někde mezi námi?

9. ledna 2011 v 19:17 | Ronniee |  téma týdne
Možná jste si už všimly jak moc jsem zblázněná do Beatles a pokud patříte taky mezi fanoušky těchto úžasných klučinů, určitě vám není jedno že na živu zůstaly jen Paul a Ringo. Mě ale stále vrtá hlavou co se s Johnem a Georgem stalo. A nejen s nimi ale se všemi lidmi, kteří odešli na věčnost. Kam vlastně odešli? Co když jsou tu stále mezi námi? George Harrison například na posmrtný život věřil. Věřím v něho i já, ale pořádně si to neumím představit. Řekněmě že se duše Johna a George přemístily do jiných těl. představuji si to tak, že hned po tom co umřeli se někdo narodil a dostal například Georgovu duši. Jak je ale možné že si lidé na své minule životy nepamatují, tedy alespoň já ne. Teď mě napadlo že mi mamka říkala. že říkala svojí mamce že když byla velká tak byla učitelka. Možná že si pamatovala na svůj minulý život , ve kterém byla učitelka. Tohle si tedy myslím o posmrtném životě. Nelíbí se vám to? Dobře. Můžete o tom vést spory, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je tak vše  co se proti tomu dá dělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice McCartney Alice McCartney | Web | 14. ledna 2011 v 21:05 | Reagovat

jojo já si ymslím to samý le třeba vůbec neodešli a zůstali někde mezi nebem a zamí musí existovat nějakej předhodnej plácek pro duše! kdž mi umřela babička tak pak na její otku spadla beruška a tak věřím v pževtělování všech :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama